DÜRÜST VE GÜVENİLİR KEPENK SERVİS HİZMET Mİ ARIYORSUN?

İzmir Kepenk Servisim olarak sizlere yardımcı olmak isteriz.

Kepenk Servisi için bizden teklif alın.

ŞİMDİ ARAYIN

+90 539 810 52 35

Kepenk servisi İzmir firması olarak siz değerli müşterilerimize 7/24 güvenilir dükkan ve mağaza kepenk sistemleri olarak servis hizmeti sağlamaktayız. Günlük yaşantıda kişilerin hayatlarını daha kolay ve güvenilir hale getirmek adına pencerelere veyahut dış kapılara kepenk sistemleri kurarak sizlerin daha güvende hissetmelerini sağlıyoruz. Özellikle alışveriş mağazalarında yaşanan birtakım güvenlik sorunları için otomatik veya manuel kepenk sistemleri ile güvenlik endişelerinize çözüm getiriyoruz. Var olan bir kepenk sisteminiz var ve bu sistemde bir sorun olduğunu düşünüyorsanız kepenk sistemleri konusunda uzman olan firmamızla iletişime geçebilir ve sorunuza çözüm üretmemizi sağlayabilirsiniz. Ayrıca ilk defa garaj veya dükkanlarınız için otomatik kepenk sistemlerini düşünüyorsanız da bu defa da yine firmamızın iletişim numarasını kullanarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Tüm İzmir ve çevresinde uzman kadromuzla 7 gün 24 saat kesintisiz kepenk tamir servisi hizmeti sunabiliyoruz.

Uzman kadromuz dahilinde sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz,

 • Kepenk Motor Değişimi
 • Otomatik Kepenk Alıcı Değişimi
 • Kepenk Lamel Tamiri ve Değişimi
 • Kepenk Kumanda Tanıtma

Kepenklerde En Çok Karşılaşılan Arızalar

Kepenk tamir servisi firması olarak başta Ege Bölgesi’nde İzmir ve çevresinde uzman kadromuzla her türlü kepenk arızalarının onarımını kısa zamanda gerçekleştiriyoruz. Kepenk sistemlerinde zaman içinde birtakım sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bu durum kimi zaman hatalı kullanım sonucunda kimi zamansa kepenklerin özellikle motorlu sistemlerde düzenli kontrollerinin ve bakımının yapılmaması sonucunda da oluşabiliyor. Kepenklerde oluşan arızalar bir zaman sonra kepenklerin tam kapanmaması gibi işlevsellik sorunlarının oluşmasına zemin oluşturur. Bu nedenledir ki kepenklerin kapanmaması veya yarı kapanması sonucunda oluşabilecek güvenlik sorunlarına maruz kalmamak için kepenk arızalarınızın kısa zamanda giderilmesi için iletişim numaramızı kullanarak firmamızdan profesyonel destek talep edebilirsiniz. Kepenk sistemlerinde sıklıkla karşılaşılan arızalar,
 • Kepenk Motor Arızası

Kepenk servisi İzmir firması olarak otomatik veyahut manuel kepenk sistemlerinin her türlü bakım ve onarım işlemlerini alanında donanımlı uzman kadromuz ile gerçekleştirmekteyiz. Her markaya ait olan ve her modelde kepenk arızalarına çözüm üretebilen uzman kadromuzla 7 gün 24 saat iletişime geçebilir ve destek talep edebilirsiniz. En sık karşılaştığımız kepenk sorunlarının başında kepenk motor arızası gelmektedir. Eğer ki motorda oluşan arızanın zamanında çözülememesi motor değişiminin yapılması gibi ciddi maliyet gerektiren sorunun oluşmasına zemin oluşturabilir. Özelikle otomatik kepenk sistemlerinde önemli rol oynayan motor, aşırı ısınmadan dolayı arıza çıkarabilir. Motorda oluşan arıza sonucunda da otomatik kepenkler tam olarak kapanmayabilir ve yarı açık kalabilir.
 • Otomatik Kepenk Alıcı Arızası

  Otomatik kepenklerde görülebilen alıcı arızası tam olarak kepenklerin kontrolünün sağlanması açısından önem verilmesi gereken arıza türlerindendir. Zira alıcı beyin kartında oluşan arızalar sonucunda kepenklerin düzgün çalışması engellenebilir. Bu durum daha sıklıkla yüksek voltaj sonrasında beyin kartında oluşan devre sorunlarından kaynaklanır.
  • Kepenk Lamel Sıkışması

  Kepenk tamir servisi firması bünyesinde uzman kadromuz eşliğinde gerek kepenk motor değişimi gerekse kepenklerde oluşan lamel sıkışması gibi sorunlara kısa zamanda çözüm sunuyoruz. Kepenklerde oluşan lamel sıkışması sonucunda kepenklerin düzgün şekilde açılıp kapanması söz konusu olmaz. Böyle bir sorunla karşılaşmamak için düzenli olarak kepenk paletlerinin bakımının yapılması gereklidir. Dolayısıyla kepenklerinizde oluşan açma, kapama sorunları için kepenkservisim.com tr sitemizden iletişime geçebilirsiniz.

  Kepenk Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Kepenk servisi İzmir firması olarak Tüm İzmir’de ve yakın çevresinde bilinen ve uzman kadromuzla akla gelen ilk servis firmasıyız. Servis firmamızda gerek manuel gerekse otomatik kepenk sistemlerinde oluşan arızaların onarımı ve bakımını kısa zamanda sağlamaya özen gösteriyoruz. Lakin hatalı kullanım sonucunda da kepenk sistemlerinde arızalar oluşabiliyor. Bundan dolayı kepenk kullanımı sırasında dikkat edilmesi gereken birtakım kurallar vardır.
  • Kumandayı Bilinçsizce Kullanmayın: Otomatik kepenklerde var olan kumandanın bilinçsizce kullanılması ve akabinde kepenklerde oluşan açma, kapama sorunlarına dikkat edilmelidir. Zira kumanda kepenklerin istenilen zamanda doğru şekilde açılıp kapanmasına destek sağlar.
  • Kepenklerim kullanım kurallarına uyun: Kepenklerin kullanımına dair sunulan kullanım kılavuzu her türlü kepenk bilgisini içerir. Dolayısıyla kepenklerde sorun oluşmaması için kullanım kılavuzu dikkate alınmalıdır.
  • Kepenklerin Bakımını İhmal Etmeyin: Düzenli aralıklarla otomatik kepenk sistemlerinizin bakımını yaptırmalısınız. Düzenli yapılan bakımlar sensörlerin ve motorun sorunsuz çalışmasını sağlar.
  • Engelli Kişiler İçin Erişim Sağlayın: Otomatik kepenklerin engelli kişiler tarafından da rahat şekilde kullanılabilmesi için sensörleri düzenlemelisiniz. Böylelikle engelli kişilerde kepenkleri güvenli şekilde kullanabilir.
  • Oluşabilecek Güç kesintilerine Önlem Oluşturun: Otomatik kepenk sistemlerinde genel olarak aşırı voltaj sonucunda arızalar oluşabiliyor. Lakin yedekleme sistemleri ile bu durum aşılabilir.
  Otomatik kepenk tamir servis firması olarak kepenk sistemlerinizin düzgün ve sorunsuz şekilde kullanılabilmesi ve uzun ömürlü randıman alınabilmesi için bu kurallara uyulması gerektiğini hatırlatmak isteriz. Herhangi bir kepenk arızası oluşması durumunda 7 gün 24 saat kepenk tamiri servis firmamızla iletişime geçebileceğiniz unutmayın.

  Sıkça Sorulan Sorular

  • Otomatik Kepenk Açılmıyor Neler Yapmalıyım?

  Otomatik kepenk sistemlerinde kepenklerin açılmaması veya tam olarak kapanmaması gibi bir durumda ilk olarak kumandanın var olan pili kontrol ederek değiştirilmelidir. Ardından güç kaynağı kontrol edilmeli ve o şekilde bir sıkıntı değil se bu defa da servis firmanızla iletişime geçmelisiniz.
  • Otomatik Kepenk Servis Ücretleri Nedir?

  Otomatik kepenk servis ücretleri için net fiyat bilgisi vermemiz doğru olmaz. Zira kepengin marka ve modeli, yol ve benzin fiyatları, işçinin donanımı, ekipmanlar fiyatların değişmesini sağlıyor.
  • Otomatik Kepenk Neden Gereklidir?

  Otomatik kepenk sistemi ev, dükkan veyahut garaj gibi alanların tam olarak güvenli olabilmesi açısından ve ayrıca estetik görünüm sağlaması nedeniyle tercih edilir.